נדל”ן ברומניה

נדל"ן ברומניהנדל”ן ברומניה הפך להיות ללהיט החם בתחום ההשקעות. בשנים האחרונות רומניה היא אחת מהיעדים המבוקשים ביותר למשקיעים רבים הן בישראל והן בעולם כולו. כמובן שיש סיבה לכך שמרבית המשקיעים החלו לחפש אחר השקעות נדל”ן ברומניה, הסיבה העיקרית והשכיחה ביותר היא התשואות הרבות שכל דירה ברומניה יכולה לתת לעומת דירה דומה במדינה אחרת ברחבי אירופה.
דירות למכירה בבוקרשט זמינות בכמויות אדירות, והאפשרות לקבל את כל המידע מבלי להגיע לרומניה עצמה קוסם לישראלים רבים שמרביתם אינם יכולים לרכוש דירה בארץ אך דירות בבוקרשט הן בהחלט נכס הנמצא בהישג יד.

 


מספר הגולשים: 13,583
דירוג העמוד: 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 StarsLoading...

פרסום נכס חינם

נדלן ברומניה – כמה עולות דירות בבוקרשט בממוצע?

קשה מאוד לשים את האצבע על מחיר ספציפי, שכן רכישת דירה ברומניה כמו במקומות אחרים ברחבי אירופה היא אינה מדע מדויק והמחירים עשויים להשתנות בתוך זמן קצר. המחירים הממוצעים כיום של דירות למכירה בבוקרשט נעים סביב מחיר של 500 – 1500 יורו למטר מרובע.

כאשר השינויים במחירים מתבצעים בעקבות השינוי באזורים בהם נרכשת הדירה, כאשר באופן טבעי באזורים המרכזיים המחירים עשויים להגיע לאזור של ה-1500 יורו למטר מרובע. ואילו במקומות הפחות מפותחים או באזורים הנמצאים בפרברים ניתן למצוא נדל”ן ברומניה, כמו בתים שעלותן תסתכם ב-500 יורו למטר מרובע ולעיתים אף פחות מכך.

נדלן ברומניה – האם מדובר בתהליך ארוך?

ממש לא! התהליך של רכישת בתים למכירה ברומניה איננו ארוך כלל, וברוב המקרים על ידי עזרתה של חברה מקומית תוכלו לבצע את תהליך הרכישה בתוך מספר חודשים בודדים. השקעות ברומניה הפכו להיות שכיחות כל כך, בעיקר בזכות עזרתן של חברות נדל”ן רבות אשר תקעו יתד בשוק הרומני והפכו אותו להיות נגיש ואטרקטיבי כל כך.

נדל”ן ברומניה – עד כמה זה רווחי?

נדלן ברומניה הינו עניין רווחי במיוחד אשר יכול לזכות אתם בתשואות נאות במיוחד. שוק הנדל”ן הרומני נמצא בעלייה מתמדת, כך שאם כיום תרכשו דירה ותשכירו אותה לאמן הנמנע כי בתוך זמן קצר תוכלו למכור את הדירה בתשואה מרשימה במיוחד אשר תהפוך את הרכישה לאטרקטיבית במיוחד.
השקעות נדלן ברומניה הן ללא ספק מנת חלקם של משקיעים רבים, גם כאלה הנמצאים בתחילת דרכם ואינם מעוניינים לעשות עסקאות יקרות בעלות סיכון גבוה. כך שאם אינכם רוצים לקחת סיכונים מיותרים, או ברצונכם לעשות עוד צעד בדרך לקבלת כרטיס הכניסה לשוק הנדל”ן האירופאי, השקעות נדלן ברומניה זוהי ללא ספק האופציה האולטימטיבית עבורכם. כל מה שאתם צריכים לעשות זה לעשות בדיקה קצרה, וכבר להתחיל לחפש אחר אופציית רכישה מעניינת ואטרקטיבית.

Skip to content