נדל”ן בגרמניה

נדל"ן בגרמניהנדלן בגרמניה הפך להיות בשנים אחרונות טרנד ממשי בעולם ההשקעות. במבט קצר באינטרנט נדמה כי אחת מהפעולות רכישת נדל”ן בברלין זאת פעולה פשוטה יחסית שלא אמורה לקחת זמן רב, האינטרנט מפוצץ באין ספור של פרסומות והצעות אטרקטיביות אשר גורמות לכולם להתחיל ולחשוב על אריזת מזוודות ומעבר לגרמניה לצורך השקעה בנדל”ן! אך האם אתם מכירים את חוקי הנדל”ן בגרמניה?

השקעות נדלן בגרמניה שונות ב-180 מעלות ממה שאתם מכירים מהשקעות נדל”ן בישראל, חוקי הנדל”ן באירופה בכלל ובגרמניה בפרט הרבה יותר קפדניים וגודל הציפיות לפעמים כך גם גודל האכזבות! אך אם תכירו את חוקי הנדל”ן בצורה נכונה, ותדעו לווסת את ההשקעות שלכם בצורה נבונה ומבוקרת תוכלו למצוא את עצמכם עושים סכומי כסף גדולים במיוחד דווקא מאותן השקעה בברלין.

השקעות נדלן בגרמניה – האם כדאי?

דירות להשקעה בברלין זאת הזדמנות מצוינת להרחיב את כמות הנכסים שברשותכם, ולהחזיק בעוד כמה אפשרויות אטרקטיביות שתוכלו לנצל ברגע שהנכס יהיה מספיק מניב ואטרקטיבי. אך דירה בברלין להשקעה יכולה להביא איתה סיכונים לא קטנים שכדאי מאוד שתהיו מודעים אליהם, ראשית כל דמי השכירות בגרמניה נמוכים בהרבה מאשר דמי השכירות בישראל.

דמי השכירות בגרמניה נקבעים בצורה דקדקנית על ידי הרגולטור אחת לשלוש שנים. כך שאם בישראל יש לכם את החופש לבחירת דמי השכירות, בגרמניה יש תקנון מאוד קפדני הקובע את דמי השכירות על פי מ”ר.

נדל”ן בגרמניה – מה חייבים לדעת?

רכישת נדל”ן בברלין מצריך מכם לבדוק את היסטוריית הנכס, שכן במידה ונקבעו החלטות לגבי שיפוץ הדירה או הבניין (גם אם אינכם מודעים אליהם כלל וכלל) אתם תהיו חייבים להשתתף בהם בצורה מלאה וללא כל אופציה להתחרטות. הרווח נכון להיום מהשקעות נדל”ן בברלין עומדות על כ-4% רווח נקי, נתון מפתה במיוחד אך הוא מצריך מכם עבודה מקדימה ובדיקה מעמיקה.


מספר הגולשים: 4,327
דירוג העמוד: 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 StarsLoading...

Skip to content