נדל”ן ביוון

יוון היא אחד מיעדי התיירות המועדפים על ישראלים רבים, מדובר במדינה מתויירת במיוחד אשר חוותה בשנים האחרונות משבר כלכלי גדול במיוחד שגרם לערכם של מרבית הנכסים במדינה להתרסק. יש משקיעים הנוטים לחשוב כי בעקבות המשבר הכלכלי רצוי להתרחק מיוון, אך להפך השקעות נדל”ן ביוון יכולות להיות עסקאות מצוינות בעת הזאת, המחירים נמוכים במיוחד ובעתיד התשואה שתוכלו לקבל אודות הנכס רק תהיי גבוהה יותר.

אם אתם לא אוהבים סיכונים, באפשרותכם לפנות לאופציה של נדל”ן בכרתים או נדל”ן ברודוס, בשונה מהערים המרכזיות ביוון האיים במדינה אינן חלק מהמשבר הכלכלי שכן מדובר בערי תיירות מהמובילות באירופה. נכסים מניבים באיים הללו הם בהחלט עסקה שרצוי מאוד לקחת בחשבון, כיום המחירים באיים נמצאים במגמת עלייה מתמדת כך שבמידה ותחליטו ללכת על לקחת נדל”ן להשקעה ביוון באחד מהאיים מהר מאוד תחזירו את הרווח.

נדל”ן ביוון הוא ללא ספק גולת הכותרת בשנים האחרונות, בין אם תחליטו ללכת על האופציה של נדל”ן ביוון בערים המרכזיות או מנגד נדל”ן להשקעה ביוון באיים ששם הנכסים אומנם יקרים יותר אך הרווחים העתידיים יכולים להיות בהתאם. אז לא משנה על איזה אופציה תחליטו ללכת, שווה להתחיל לחפש דירות למכירה או מגרשים להשכרה ביוון. למרות המשבר הכלכלי מדובר במדינה חזקה שצפויה לצאת ממנו בשנים הקרובות ובאותו הרגע ערכם של הנכסים יהיו במגמת עלייה מתמדת.


מספר הגולשים: 4,595
דירוג העמוד: 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 StarsLoading...


Skip to content