נדל”ן בבולגריה

נדל"ן בבולגריהכמו שאר הארצות במזרח אירופה, גם נדלן בבולגריה הפך להיות אחד מיעדי ההשקעההחביבים על הישראלים רבים אשר רואים ביעד זה בתור יעד פוטנציאלי להשקעה. דירות למכירה בבולגריה הפכו להיות מבוקשות במיוחד בקרב ישראלים, כך שכל הנושא של נדלן בבולגריה הפך להיות אחד מהנושאים החמים והמבוקשים ביותר בקרב ישראלים.

אז למה הפכו להיות השקעות נדלן בבולגריה כל כך מבוקשות בקרב ישראלים? ראשית כל נדל”ן בבולגריה הפך להיות שכיח במיוחד בקרב ישראלים בעיקר בגלל היותו נגיש וזמין בזכות אתרי אינטרנט וחברות ישראליות אשר מציעות הכוונה ועזרה במציאת נכסים מניבים בניהם בתים למכירה בבולגריה אשר יכולים להביא תשואות יפות במיוחד.

נדלן בבולגריה – מה הכי חשוב לדעת?

חשוב לזכור כי השקעות בבולגריה הינן זמינות ביתר קלות, אך גם כאשר מדובר בנכסים זולים עליכם לבצע עבודה מעמיקה ולדעת לקראת מה אתם נכנסים. בולגריה הינה אחת מהמדינות המשתלמות ביותר להשקעה באירופה, כאשר סכום המס אותו תאלצו לשלם יהיה מהנמוכים והאטרקטיביים ביותר באירופה כ- 10% מס חברות ומס הכנסה. בנוסף המדינה מציעה את רמת החוב הממשלתי הנמוך ביותר באירופה כ- 18% מהתל”ג. ואם תרצו לשפץ או לבנות בית חדש מהבסיס, לא תאלצו לשלם הרבה משכורות מכיוון שהשכר העדכני עומד על 140 יורו ליום עבודה.

השקעות בבולגריה נמצאות ממש בהישג יד! בטח כאשר מדובר בנדל”ן זול ואטרקטיבי במיוחד, אשר כרוך במעט סיכונים וברווח עתידי גבוה במיוחד. נדלן בבולגריה יכול להיות התחלה מבטיחה ונוחה בשוק הנדל”ן האירופי, כאשר לאחר שתבצעו קניית דירה בבולגריה תוכלו להתחיל ולבדוק אחר נכסים גדולים ומשמעותיים יותר באירופה עם אפשרויות סיכון גדולות יותר אך גם תשואות עתידות מרשימות הרבה יותר.


מספר הגולשים: 3,567
דירוג העמוד: 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 StarsLoading...


Skip to content