נדל”ן בצ’כיה

נדל"ן בצ'כיהמה חשוב לדעת לפני שמתחילים לחפש דירות למכירה או מגרש להשקעה בצ’כיה? כיום בזכות הקלות הרבה שבה ניתן למצוא נכסים מניבים להשקעה, כל אדם מן השורה רוצה לקפוץ ישירות למים העמוקים ולהתחיל להשקיע. צ’כיה היא בהחלט אחד מהיעדים הפופולאריים להשקעה כיום, מדובר במדינה אירופאית אשר מציעה מגוון רחב של השקעות נדל”ן כיאה לשאר מדינות אירופה המודרנית.

מהם הצעדים הראשונים שצריך לעשות לפני שרוכשים נדל”ן בפראג? ראשית כל עליכם לזכור כי פראג היא העורק הראשי של צ’כיה כולה, מרבית התיירים מגיעים דווקא לפראג ולעיתים אינם יוצאים מגבולותיה כלל במהלך ביקורם. בדומה לקניית נדל”ן בישראל, גם לפני שקונים כל השקעת נדל”ן כזאת או אחרת חשוב להשיג הצהרת טאבו ואישור בעלות על הנכס. הביטוי הצ’כי לתצהיר טאבו הוא: Výpis z Katastru nemovitostí.

מרבית המשקיעים בנכסים בצ’כיה צריכים לבקש הלוואה או משכנתא מהבנקים השונים במדינה. האם כל משקיע זר יכול לבקש משכנתא? זה בעיקר תלוי בבנק אליו אתם פונים. ישנם בנקים במדינה אשר מאפשרים רק לתושבי המדינה או לתושבים זמניים לקבל הלוואה, ומצד שני ישנם בנקים המאפשרים לכל משקיע לבקש הלוואה.
נדל”ן בפראג יכול לזמן לכם אפשרויות רבות אשר לא קיימות לכם בישראל או בהשקעות נדל”ן באחרות בערים אחרות באירופה. פראג מביאה איתה ניחוח רענן וכמות גדולה של נכסים מניבים אשר יכולים להפוך את ההשקעות שלכם לרווחיות במיוחד.


מספר הגולשים: 2,871
דירוג העמוד: 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 StarsLoading...


Skip to content