נדל”ן באנגליה

נדל"ן באנגליהאנגליה הייתה מאז ומתמיד אחד מהיעדים הפופולאריים ביותר בקרב משקיעי נדל”ן. ההבדלים המרכזיים בין השקעות נדל”ן באנגליה אל מול השקעות של נדל”ן בישראל הן הבדלים עצומים! ההתמודדויות של כל אחת מהמדינות אל מול משבר הנדל”ן שחווה העולם כולו בשנת 2008 היה שונה במיוחד.

בישראל דאגו להתערב בצורה מידית, כך שמשקיעים רבים נסוגו לאחור והעדיפו פשוט לא להשקיע בנכסים בישראל. ומה קרה בממלכה המאוחדת באותו הזמן? בדיוק ההפך! אומנם באותה תקופה היה קשה למצוא נדל”ן מניב, אך הממשלה והבנקים אינם התערבו יתר על המידה וידעו כי בריטניה מסוגלת לצאת מהמשבר בכוחות עצמה וכך קרה.
אך יש גם נקודות דמיון קטנות בין נדל”ן בלונדון שהיא העיר הגדולה ביותר באנגליה אל מול נדל”ן בתל אביב, שתי הערים הללו מביאות חוקים שונים למשחק כאשר לכל אחת מהן יש חוקי נדל”ן שונים שאינם תואמים את שאר המדינה.

הרבה יותר קל למצוא מגרשים להשכרה בשאר הערים בבריטניה ולא בלונדון המוצפת במשקיעים ועם בעיה קשה של נדל”ן זמין, ואפשר להשוואת את המצב בצורה ישירה אל תל אביב שגם בה הכמות של נכסים מניבים זמינים אינה גבוהה במיוחד.
לסיכום – נדל”ן בבריטניה יכול להביא לכם הכנסות גבוהות במיוחד, בתור התחלה מומלץ לחפש בתים למכירה דווקא בפרבריי לונדון או בערים הסמוכות לה. רק לאחר שתצליחו לצבור ידע, מוניטין וכסף תוכלו להחיל לחפש נדל”ן בלונדון שהיא מדינה בפני עצמה בכל הקשור לתחום של השקעות נדל”ן.


מספר הגולשים: 2,765
דירוג העמוד: 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 StarsLoading...


Skip to content