נדל”ן באיטליה

נדל"ן באיטליהנדל”ן באיטליה זה חלק בלתי נפרד מההווי של הקהילה, בדומה למדינות אחרות באירופה גם באיטליה תושבים רבים רואים באופציות של מגרשים להשכרה או דירות למכירה אמצעי לגיטימי לרווח ולסבסוד המשפחה. אם בעבר צפון איטליה היה היעד המרכזי עבור משקיעים זרים, כיום ניתן לשים לב למגמה שבה גם דרום איטליה נכנס למשוואה ומשקיעים רבים מגלים את הפוטנציאל הטמון באזור זה ומחליטים להשקיע בו.

השקעות נדל”ן באיטליה ניזונות בעיקר מהתזוזה של התיירים, במקום שבו ישנם תיירים שם שווה להשקיע. זהו דפוס הפעולה של משקיעים רבים, זוהי הסיבה לכך שאזור סיציליה שבשנים האחרונות זוכה לכמות תיירים אדירה זוכה להתעניינות רבה מצידם של משקיעים רבים.
למה רצוי להשקיע דווקא בדרום איטליה? מגרשים להשקעה בצפון איטליה הפכו להיות בשנים האחרונות יקרים במיוחד, ואילו מנגד אם תחפשו מגרש להשקעה בגודל זהה בדרום איטליה תגלו כי המחיר נמוך בהרבה.

אומנם כרגע ההבדל בתשואה בין מגרשים או דירות בצפון ובין מגרשים ודירות בדרום הינו גבוה, אך לנוכח העלייה המתמדת בכמות התיירים הזורמים לדרום איטליה בשנים האחרונות ניתן ללמוד כי בעוד מספר שנים נכסים אלה יהיו שווים הרבה יותר ממה שהם שווים היום. דרום איטליה זוהי הפנינה של איטליה מבחינת תיירים רבים, ולכן כל משקיע שרוצה לראות תשואה גדולה בעוד מספר שנים יכול להמר על נכסים מניבים בדרום איטליה ולחכות בסבלנות עד שערכם יעלה.


מספר הגולשים: 3,304
דירוג העמוד: 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 StarsLoading...


Skip to content