הנקודות החשובות על שיפוץ דירה להשקעה

הנקודות החשובות על שיפוץ דירה להשקעהלפני הכל חייבים הערכות מראש – קבלו הצעות מחיר בכתב מלפחות ארבעה קבלני שיפוץ לפני תחילת העבודה בפועל. תערכו ניתוחים על הצעות המחיר בשביל להמנע מהוצאות מיותרות. לאחר מכן, חשבו 90% מהעלות הממוצעת הכוללת לכל הפריטים החיוניים לחלוטין. נתון זה הוא תקציב השיפוץ הסופי שלכם.
לאחר שיש ברשותכם את כל המידע הזה, בקשו הערכת מחיר מחודשת מחברת השיפוצים שנתנה להם את ההצעת מחיר הנמוכה ביותר. הצעה זו צריכה לכלול רשימה מפורטת של חומרי העבודה, שעלותם הכוללת לא עולה על התקציב שחישבתם. בחלק ממדינות העולם יש איסור על קבלי השיפוץ לחרוג מההערכות הללו ביותר מ 10%, כך שיש למחיר השיפוצים שחישבתם הגנה מובנית כנגד עלייה במחיר החומרים או אירועים בלתי צפויים אחרים.

קבלן שיפוצים – עם מי לעבוד?

בקשו המלצות מחברים ובני משפחה, או חפשו באינטרנט, חברות שיפוצים בעלות מוניטין באזור המגורים שלכם. במידת האפשר, נסו למצוא ספק שמסוגל לבצע את כל שלבי הפרויקט, כך שתחסכו מעצמכם כמה שיותר כאב ראש, ובמקביל תתנו לקבלן להוריד את העלויות שלו בשל יעילות עבודה גבוהה יותר, מה שבסופו של דבר יוריד את העלויות עבורכם.

ודאו שהחברה וכל העובדים שלה מבטוחים באופן מלא. אתם עלולים לשאת באחריות משפטתית עקיפה לפציעות ותאונות באתר העבודה. זה הדבר האחרון שאתם צריכים כשאתם מנסים לשפץ את הדירה ולחסוך בכסף.

השוואת מחירים

בקרו באתרים השונים של קבלי שיפוצים וחנויות קמעונאיות בשביל להשיג את המחיר הטוב ביותר עבור העבודה וכל החומרים הדרושים. אם כבר בחרתם את החברה שתהיה אחראית על תהליך השיפוץ, לרוב הם יוכלו לעזור לכם לבצע את הבחירות הנכונות שיתאימו לצרכים שלכם ולתקציב שלכם. הם אפילו יכולים לייעץ לכם לגבי חלופות חסכוניות באיכות שוות ערך או אפילו יותר טובה לעומת הצעות מקבלנים אחרים.
בנוסף, אל תשכחו לשאול לגבי הנחה על קנייה בכמות או על מבצעים שונים. לדוגמה, הנחה של 10% או יותר על רכישות גדולות שנעשות במזומן או באשראי מיידי בחנות היא הנחה מצוינת שאתם צריכים לבדוק.

מכירות מחוץ לעונה

ביקוש לחומרי בנייה וחפצים לשיפוץ הוא עניין עונתי, ולכן המחירים יכולים להשתנות בתקופות שונות של השנה. מדובר על דברים כמו מכשירי חשמל גדולים, שטיחים, כיסויי קיר, רצפות עץ וחומרי בנייה נוספים בסגנון זה.

הנחות הפסקת מוצר

ספקים לעתים קרובות מפסיקים לייצר דגמים, סגנונות או מותגים שונים מכל מיני סיבות. “מכירות חיסול” מסוג זה לרוב נותנות חסכון משמעותי, וכדאי לראות כיצד אפשר לנצל אותם לצרכים שלכם.

מחיר לעומת עלות

אל תפתחו התמקדות אינטסיבית מדי על העלות שיפוצים הראשונית, כי אתם עלולים שלא להתחשב בעלות לטווח הארוך. במהלך השיפוץ, ישנן מספר החלטות שתעשו שיכולים להשפיע על העלויות שלכם בעתיד. למשל, שילוב של הוספת רכיבי אנרגיה יעילים במהלך השיפוצים יכולים לשלם עבור עצמם פעמים רבות, מכיוון שהם יכולים לתת לכם הנחה משמעותית בעלויות שלכם לאורך השנים שתגורו במבנה. הימנעו מספקים מפוקפקים כמו שאתם נמנעים ממגפה – הוצאות עתידיות לתיקונים שצריך בגלל עבודה לא מקצועית או רכיבים פגומים ששמו לכם בדירה במהלך השיפוץ יעלו לכם הרבה יותר מאשר לעשות את זה נכון בפעם הראשונה.


מספר הגולשים: 693
דירוג העמוד: 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 StarsLoading...