השקעות נדל˝ן בקולומבוס אוהיו

השקעות נדל˝ן בקולומבוס אוהיוקולומבוס, בירת מדינת אוהיו שבארצות הברית היא עיר מפותחת ותוססת, ה-16 בגודלה בארה"ב ומונה אוכלוסייה של כ- 1,750,000 תושבים. קולומבוס היא העיר השנייה באחוזי הצמיחה שלה במערב התיכון בארה"ב, היא מושכת אליה אוכלוסייה חזקה תוך שהיא משלבת פעילות כלכלית ענפה, הייטק, מסחר, תעשייה, שירותים כגון: Kraft foods (חברת המזון השנייה הגדולה בעולם), Nation Wide Insurance (חברת הביטוח מהגדולות בארה"ב), Nationwide Childrens Hospital (בית החולים הגדול ביותר לרפואת ילדים), Ohio State University היא אחת מהאוניברסיטאות הציבוריות הגדולות בארה"ב.


מספר הגולשים: 2,738
דירוג העמוד: 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 StarsLoading...פרסום נכס חינם

מדוע להשקיע בנדלן בקולומבוס אוהיו

שיעור האבטלה בעיר נמוך משמעותית מהממוצע הארצי ועומד על 7.7% והיא מתהדרת בשיעור גבוה של בוגרי תיכון (87.2%) ושל בוגרי אוניברסיטאות (29%).
גיאוגרפית העיר ממוקמת במרכז מדינת אוהיו ומשלבת איכות חיים ומרכז תרבותי, אקדמי ועסקי, עם אוכלוסייה מבוססת ואיכותית הנהנית מהגירה חיובית וצמיחה מתמדת. נתונים אלה הופכים אותה לשם החם בכל הקשור להשקעות נדל"ן ופוטנציאל תשואה משכירות הנכס.
קולומבוס נבחרה על ידי המגזין היוקרתי Business Week כעיר הטובה ביותר לגדל בה ילדים באמריקה, ואתר ה"פורבס" הכתיר אותה כעיר המשתלמת ביותר לצאת בה לגמלאות וכעיר הרביעית באמריקה שמשתלם לחיות בה, באופן כללי. היא גם דורגה כעיר הרביעית הנקייה ביותר באמריקה, כעדות לאיכות החיים הגבוהה שהיא מספקת לתושביה.
חברות נדלן רבות בוחרות להתמקד בפעילותה בקולומבוס, אוהיו, ובתוכה בשכונות מסוימות בעלות הפוטנציאל הרב ביותר, מתוך זיהוי של מכלול האפשרויות הקיימות בנכסי הנדל"ן בעיר ומתוך בחינה מעמיקה של השוק האמריקאי כולו.
במדינה אוהיו ובעיר הבירה קולומבוס בפרט יש מגמות הצמיחה, את התמהיל העירוני ואת הביקושים הערים לשכירות על ידי שוכרים איכותיים והצליחו לאתר בעיר נכסים מוצלחים ומרשימים במחירים נמוכים במיוחד, לפני התאוששות השוק ועליית מחירים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *