פרויקטים שכדאי לבדוק אם רוצים להשקיע בנדל”ן בישראל

פרויקטים שכדאי לבדוק אם רוצים להשקיע בנדל"ן בישראלאין זה סוד שמחירי הדירות בישראל עלו בשיעור ניכר בשנים האחרונות. אחת הסיבות לכך, לדעת מומחים, היא היעדר היצע מספק. ועם זאת, יש לא מעט מקום לאופטימיות, ולו עקב כל אותם פרוייקטים שכדאי לשקול אם רוצים להשקיע בנדל”ן. לפניכם ארבעה פרוייקטים מסקרנים ביותר במפת הנדל”ן של ישראל.

פרוייקט ארבע עונות

הראשון בסקירה הוא פרויקט ארבע עונות, שנבנה בשכונה הירוקה ביבנה. הפרוייקט כולל בתוכו בנייני דאבל H, כאשר בכל דירה שבהם ארבעה כיווני אוויר. הפרוייקט מבוסס על עקרונות הבנייה הירוקה, מה שהופך את המחירים שלו לתחרותיים ביותר. הדירות עצמן הן בעלות ארבעה או חמישה חדרים, חלקן דירות גן ודירות פנטהאוז. ראויה לציון גם מרפסת הדירות, שחריגה בגודל שלה.

בסך הכול, כולל בתוכו הפרוייקט שלושה בניינים, כל אחד מהם בן שמונה קומות. הבניינים מכילים לובי גדול, מועדון לדיירים, אולמות לפעילות ספורטיבית, חנייה תת קרקעית ועוד. בין הבניינים, מתוכננים שבילי אופניים, שבילי הליכה ושטח ציבורי רחב.

כוכב הצפון

פרוייקט כוכב הצפון נבנה בשכונה בעלת שם זה, הנחשבת לאחת היוקרתיות בתל אביב. המדובר הוא בבניין יוקרה, בעל 11 קומות, ובו עתידות להשתכן 43 משפחות. הבניין המפואר כולל בתוכו לובי כפול, חדר כושר, בריכת שחיה, חדר יינות ועוד. הנכס עצמו מנוהל על ידי חברה חיצונית, ונמצא תחת שמירה בכל שעות היממה.
הדירות עצמן מאובזרות היטב, וכל אחת מהן היא בעלת מערכת מיזוג אוויר מלאה, מטבחים איכותיים, חיפויי קירות, שתי חניות מקורות, מחסן תת קרקעי ועוד. יש לציין גם את מיקומו של הפרוייקט, שעה הוא נמצא במרחק הליכה קצר מחוף הים ומנמל תל אביב.

מגדלי סוקולוב

בשנים האחרונות, נמצאת באר שבע בתנופת בנייה אדירה. פרוייקט מגדלי סוקולוב , בבאר שבע, הוא פרוייקט מעניין נוסף אשר נבנה בימים אלה בבירת הנגב. הוא כולל דירות ארבעה וחמישה חדרים, מיני פנטהאוזים ולופטים, המתפרסים על פני שני מגדלים. כל הדירות נחשבות למרווחות במיוחד.
מיקומו של הפרוייקט ראוי לציון אף הוא: בלב שכונה א’, אחת המרכזיות בבאר שבע. השכונה קרובה מאד למרכזה של העיר, לקניון, לעיר העתיקה ולשאר אתרים מרכזיים בבירת הנגב.

סנטרל פארק

פרוייקט סנטרל פארק נבנה בשכונת ברנע באשקלון, סמוך מאד לקאנטרי קלאב ולחוף הים שבעיר. על פי התכנון, יכלול הפרוייקט תשעה בניינים, כל אחד מהם בן 14 קומות. בסך הכול, יכלול הפרוייקט כולו 600 יחידות, בנות ארבעה או חמישה חדרים, פנטהאוזים ומיני פנטהאוזים.
הדירות עצמן כוללות מפרט טכני ראוי לציון. שטח הפנים שלהן גדול, וכך גם חדרי השינה. מאפיינים אחרים הן ריצוף גרניט פורצלן 60/60, מטבח הכולל יחידת Built In, משטחי שיש “קיסר”, תריסי גלילה חשמליים, הכנה למזגן מיני מרכזי ולמערכת קולנוע ביתית בסלון ועוד.


מספר הגולשים: 733
דירוג העמוד: 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 StarsLoading...