דירות להשכרה בתל אביב – מאפיינים מיוחדים

דירות להשכרה בתל אביב – מאפיינים מיוחדיםתל אביב היא העיר המרכזית בארץ והמבוקשת ביותר בתחום הדירות להשכרה. לא משנה אם אתם מחפשים דירת חדר לסטודנט, דירת שלושה חדרים למשפחה צעירה, דירת פנטהאוז ליד הים או וילה עם חצר – אתם בעיר הנכונה. תל אביב מציעה לכם מגוון ענק של דירות ובתים להשכרה, החל מדירות מפוצלות המיועדות לסטודנטים, ועד לדירות פאר במגדלי יוקרה שבצפון תל אביב המתחדשת לגובה.

תל אביב – עיר של אזורים

תל אביב מחולקת באופן רשמי לשכונות, אבל הלכה למעשה היא נמדדת באזורים השונים שלה. האזורים השונים הם שקובעים את רמת השכירות של הדירות והם שמכתיבים את הביקוש לדירות בתל אביב. דירות להשכרה בתל אביב מתחלקות בין האזורים הבאים:

• שכונות צפוניות – רמת אביב, מעוז אביב רמת החייל וכדומה
• צפון תל אביב
• הצפון הישן
• לב העיר
• אזור דרום מזרח
• דרום העיר
• יפו (שבעצמה מתחלקת לכמה וכמה אזורי משנה)

אזורים אלה מגדירים את עלויות השכירות כאשר באופן מסורתי ככל שהדירה ממוקמת צפונה יותר, תהיה השכירות עבור דירה דומה בגודל יקרה יותר. יחד עם זאת ברובע לב העיר בסביבות הרחובות שנקין, שדרות רוטשילד אלנבי ועד הבימה עלו המחירים בשנים האחרונות במידה ניכרת, בגלל הביקוש הגדול לחזור לדירות באזור, שהלך והתפתח לשכונת מגורים לאחר ששנים שימש כאזור העסקים של העיר סביב מגדל שלום. באזור זה רוב הדירות הן ישנות אך עם חזרתה של השכונה לאופנה יזמים רבים שיפצו את הדירות ולכן ניתן גם למצוא דירות יוקרתיות אשר מחירן בהתאם.

כאשר עברו משרדי הממשלה ממגדל שלום לאזור דרך נמיר ורבים מהמשרדים בסביבה עברו בעקבותיהם לבנייני המשרדים שסביב נתיבי איילון, הרי שהתפנו דירות רבות ששימשו כמשרדים, ובעליהן החזירו אותן ליעודם המקורי בדמות דירות מגורים. תופעה זאת בין היתר היא שהחזירה את הלקוחות הפוטנציאלים לאזור זה, וגרמה לעלייה גדולה במחירי הדירות והדירות להשכרה.

דירות להשכרה בתל אביב – למה יש לשים לב?

מכיוון שתל אביב היא עיר גדולה ותוססת, כשבאים לחפש דירה להשכרה יש לשים לב לדברים הבאים: שהדירה אינה ממוקמת מעל מסעדה רועשת או מוסד אחר היכול להדיר שינה מעינכם, שהדירה ממוקמת בבניין שהתשתיות שלו מתפקדות כראוי (הרבה בניינים בתל אביב ישנים והתשתיות שלהם רעועות), יש לבדוק כי הדירה מועמדת להשכרה לתקופה ארוכה וכי לא “יזרקו” אתכם ממנה כעבור זמן קצר. יש לבדוק ולהשוות את המחירים שמבקשים מכם ואת הביטחונות, מכיוון שישנן דירות ברחבי העיר שתמיד יוכלו להתחרות בדרישות בעלי הבתים.

חיפוש והשוואה בין הדירות, מאפייניהן ומחיריהן באתר, יעזרו לכן רבות להחליט לגבי הדירה הרצויה לכם, וכן יחסכו לכם זמן יקר וכסף בתקופת החיפושים.
דירות להשכרה בתל אביב – רק דרך אתר היכול לתת לכם מענה מיידי לכל גודל דירה שתחפצו, בכל אזור ולכל מטרה. כל שעליכם לעשות הוא להכנס ולבדוק את ההיצע הקיים בהזזת עכבר פשוטה.


מספר הגולשים: 692
דירוג העמוד: 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 StarsLoading...